XV Cadí Circuit Fer

Circuit Fer
2024
IV BERÉN - ST QUIRI
27 abril 2024
inscripcions obertes
XVI ESCANYABOCS
18 maig 2024
inscripcions obertes
II Embarrancada - VII Volta Peramola
VII Marató Boumort - IV Berén-St Quiri
XVII Escanyabocs - XV Arruix Santa Fe
XVII Trobada Aristot - II Cursa del Pla
II Vertical Prat - X Radikal Estana
IV Vertical Urgellet - VI La Foranca
XI Travessa Transfronterera

Classificacions 2024

Recordem com es calcularan les classificacions al final de temporada:

  • General i per categories - puntuen NOMÉS les 9 curses amb millor puntuació (puntuació + participació)
  • Verticals - puntuen TOTES les curses verticals
  • Mitja/llarga distància - puntuen TOTES les curses de mitja/llarga distància
  • Equips- puntuen TOTES les curses
GENERAL CIRCUIT FER VERTICALS MITJA/LLARGA
DISTÀNCIA
CIRCUIT FER
PETIT

FEMENINA

Absoluta
Xics
Júniors
Sèniors
Veterans
Màsters

MASCULINA

Absoluta
Xics
Júniors
Sèniors
Veterans
Màsters

FEMENINA
Joves
General

MASCULINA
Joves
General

FEMENINA
Joves
General

MASCULINA
Joves
General

FEMENINA
Marrecs
Xics

MASCULINA
Marrecs
Xics

EQUIPS
Absoluta

Equips PETIT
Absoluta

Equips 2024

Us relacionem els EQUIPS registrats, en aquests moments del Circuit Fer 2024

EQUIPS    
Pyrenean wolves Clàudia Butxaca - Míriam Martínez - Marta Miras
Jordi Barbé - David Latorre - Oriol Zuñiga
Unió Esportiva Espoleta Maria Castillejo - Vanesa Morales - Toni Giró
Carlos Guàrdia - Frank Silla - Jordi Subirà
OompaLoompas Cristina Cano - Roser Español - David Julià
Jordi Pardina - Marc Riguillo - Aleix Rispa
De tal birrilla tal carrerilla 2.0 Sònia Gualdo - Sònia Pascuet - Gerard Amargós
Aitor Carrera - Iu Marin - Guillem Vilaseca
Els galls fers Maria Espuga - Anna Ripoll - Jordi Majoral
Pau Mòdol - Guillem Sánchez - Jordi Sánchez
RunFers Loida Blasco - Neus Ramos - Jordi Gallego
Ignasi Martín - J Pere Rovira - Josep Vidal
Eat pasta run fasta Carmen Balastegui - Susana Balastegui - Olga Julià
Laia Ribó - Oriol Argemí - Marc Segarra
La societat de les curses Marta Arias - Èrica Ginesta - Laia Guitart
Oriol Català - Efrain Huerga - Guillem Lampreave
Xino-xano i anar fent! Ester Albert - Berta Ribas - Jordi Ferreiro
Joan Jordi - Manel Mestre - Xavi Vinyals
Run ran run Isa Estorach - Margot Farrús - Maria Mas
Lídia Puyals - Marc Calvet - Paco Fernández
Si ens aixequem ben d'hora Dolors Guitart - Mercè Mill - Neus Puigsubirà
Emma Sanvicens - Iu Morales - Mariano Visa

 

EQUIPS PETIT    
A fons!!! Joana Escribà - Bernat Melsió - Roc Martín - Pep Melsió
Les feres Violeta Altimir - Neu Galobart - Bruna Martín - Arnau Galobart
Amb els genolls pelats Ares Guàrdia - Aniol Altimir - Marc Pubill - Albert Riu
Parem a l'avituallament Mariona Franco - Ainara Guillamó - Ona Lalinde - Jan Franco
Explorer Team Lia Torres - Nil Salvat - Martí Solé - Ot Torres
Basquetfers Ona Calvet - Martina Guiu - Pau Vinyal - Roc Vinyal

Reglament 2024

CIRCUIT FER – CONDICIONS PERQUÈ ES CONSIDERI L'EDICIÓ CELEBRADA

Es considerarà que l’edició del Circuit Fer 2024 s’haurà celebrat, si s’acaben disputant 3 o més curses del circuit, encara que les curses s’hagin hagut de canviar de data de la prevista inicialment.

La consideració de finisher es variarà en funció del nombre de curses que s’acabin celebrant

CATEGORIES

  • Marrecs(SUB11): nascuts anys 2016-15-14-13 (8-9-10-11 anys*) 
  • Xics(SUB15): nascuts anys 2012-11-10-09 (12-13-14-15 anys*)
  • Júniors(SUB19): nascuts anys 2008-07-06-05 (16-17-18-19 anys*)
  • Sèniors: nascuts anys 2004 a 1985 (20-21-....-39 anys*)
  • Veterans: nascuts anys 1984 a 1975 (40-41-....-49 anys*)
  • Màsters: nascuts anys 1974 o anteriors (50-51-.... anys*)

Pàgines


Organitza:        
       
Amb la col·laboració de:        
   
         
Patrocinadors: