VII Volta Peramola - 2024
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL
ABSOLUTA - 10 Km
POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM COGNOM1 COGNOM2 CLUB / AGRUPACIÓ H/D CATEGORIA 25K 10K 5K Petit
1 251 00:58:26 LLEĎR MORENO CAMPS Trail Solsonés Masculí Sčniors  - X  -  -
2 230 00:58:52 MARC MALÉ  ESTANY Trail Solsončs  Masculí Veterans  - X  -  -
3 173 01:00:06 GUIU CORS PUIGDOLLERS Escola de trail Laia Diez Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
4 158 01:05:24 SADURNI BETRIU BOIX Atlčtic Santa fe  Masculí Veterans  - X  -  -
5 153 01:05:38 JORDI BARBÉ COLELL   Masculí Sčniors  - X  -  -
6 312 01:06:00 JAVIER VAZQUEZ CORREA Club Excta. Madteam Masculí Veterans  - X  -  -
7 205 01:09:18 XAVIER GUILLAMO  CIRERA UEU Masculí Veterans  - X  -  -
8 178 01:09:23 JOAN ESCOLIES VIDAL   Masculí Veterans  - X  -  -
9 283 01:10:00 JOSEP LLUIS ROCA  BLANCH   Masculí Veterans  - X  -  -
10 127 01:10:07 VICTOR  TORRENT ROBERT 0 Masculí Sčniors  - X  -  -
11 315 01:10:11 ALEIX VILA PIQUÉ  Cap Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
12 191 01:10:16 JOSEP GANGONELLS BELART   Masculí Mŕsters  - X  -  -
13 298 01:10:38 VLADIMIR SANTAMARIA CAMP Escola de Trail Laia Dírz Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
14 310 01:10:50 XAVIER TORRECILLAS PUJOL Tremp runners Masculí Sčniors  - X  -  -
15 229 01:11:33 GERARD MALDONADO GARCIA   Masculí Sčniors  - X  -  -
16 309 01:11:59 RAMON TEJEDOR FONTANET   Masculí Sčniors  - X  -  -
17 266 01:13:09 JOSÉ LUIS  PÉREZ  TORRES Centre excursionista guissonenc  Masculí Mŕsters  - X  -  -
18 404 01:14:14 ALBERT TORRES MARSAL Unió Excursionista Urgellenca Masculí Veterans  - X -  -
19 263 01:15:56 THAIS PENTINAT PELEGRIN Ski Club Camprodon Femení Veterans  - X  -  -
20 212 01:16:50 LLUC JANÉ JOLONCH No pertany a cap club o entitat Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
21 284 01:18:19 ORIOL RÓDENAS RUIZ   Masculí Sčniors  - X  -  -
22 170 01:19:27 SANDRA CERECEDA  MENDIETA Grup Running La Vall Femení Sčniors  - X  -  -
23 157 01:19:45 ROGER BERNAT MACIÁN   Masculí Veterans  - X  -  -
24 133 01:19:56 XAVI VINYAL BULLICH   Masculí Veterans  - X  -  -
25 235 01:20:52 DANIEL MARTÍNEZ VICENTE   Masculí Sčniors  - X  -  -
26 177 01:20:59 JAVIER DIAZ RODRIGUEZ CLUB FUNRUNNERS Masculí Sčniors  - X  -  -
27 314 01:21:22 MARC VIDAL SERRA   Masculí Sčniors  - X  -  -
28 249 01:22:14 IU MORALES TORNE SEABH Masculí Veterans  - X  -  -
29 236 01:22:22 SERGIO MARTÍNEZ  RUBIO   Masculí Veterans  - X  -  -
30 228 01:22:33 CARLOS  MADERUELO  LENO C.E. Rayo Team Masculí Veterans  - X  -  -
31 195 01:23:15 JORDI GARRETA CLUSELLA Pantaurells Terrassa Masculí Mŕsters  - X  -  -
32 294 01:24:24   BATISTE ALBERY 0 Masculí Sčniors  - X  -  -
33 306 01:24:29 SILVIA SODRIC HIDALGO   Femení Sčniors  - X  -  -
34 307 01:24:30 SERGI SOLE MAZA Club Atletisme Molins Masculí Sčniors  - X  -  -
35 297 01:25:05 JUDIT  SÁNCHEZ  CENTELLES    Femení Sčniors  - X  -  -
36 203 01:25:24 FRANCESC GUALDO SANGRŔ   Masculí Sčniors  - X  -  -
37 122 01:25:31   MONICHE JOXEAU 0 Masculí Veterans  - X  -  -
38 223 01:26:03 DAVID LATORRE  PORTÉ  -- Masculí Sčniors  - X  -  -
39 234 01:26:33 MIRIAM  MARTINEZ CALVO   Femení Sčniors  - X  -  -
40 277 01:26:42 CARLES  RAMOS  SOLÉ  Castellers de sants  Masculí Sčniors  - X  -  -
41 318 01:26:59 JOAN VILASECA FUSTE   Masculí Sčniors  - X  -  -
42 57 01:27:14 JOSEP OLIVA CUSCULLOLA Saltarrocs de Sanaüja Masculí Mŕsters   X  -  -
43 140 01:27:16 JORDI ABELLANA VILADRICH   Masculí Veterans  - X  -  -
44 246 01:27:38 JANA MONTRAVETA LLUMŔ TRAIL SOLSONČS Femení Sčniors  - X  -  -
45 199 01:27:42 RICARD GÓMEZ PUIG   Masculí Sčniors  - X  -  -
46 272 01:28:15 CARLES PUBILL POCIELLO   Masculí Mŕsters  - X  -  -
47 161 01:28:24 MARTA BOSCH MALÉ Arion Mushing Team Femení Veterans  - X  -  -
48 299 01:28:24 EMMA SANVISENS  SIRVENT    Femení Veterans  - X  -  -
49 128 01:29:17 IGNACIO TORRENT ROBERT 0 Masculí Sčniors  - X  -  -
50 130 01:30:07 MARC  RIBES TŔPIA   Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
51 193 01:30:22 CARLES GARCIA ESCOLIES   Masculí Veterans  - X  -  -
52 149 01:30:34 JAUME ARNAU ALBÓS   Masculí Mŕsters  - X  -  -
53 198 01:30:53 ANTONI GIRVENT LÓPEZ Independent Masculí Veterans  - X  -  -
54 215 01:31:26 DANIEL JOU FERNŔNDEZ   Masculí Mŕsters  - X  -  -
55 257 01:31:33 ALEIX  ORRIT MUŃOZ   Masculí Sčniors  - X  -  -
56 185 01:31:44 MERITXELL FERNANDEZ SANCHEZ   Femení Sčniors  - X  -  -
57 180 01:32:22 MARIA ESPUGA RUBIO Atlčtic Santa Fe Femení Sčniors  - X  -  -
58 190 01:32:53 PAU GANGONELLS SIMON   Masculí Mŕsters  - X  -  -
59 287 01:33:11 DANIEL ROURE OBIOLS CB ROSER Masculí Sčniors  - X  -  -
60 136 01:33:15 FELIU PARRAMON BONET   Masculí Veterans  - X  -  -
61 271 01:33:39 LLUÍS PRATS GUAL   Masculí Sčniors  - X  -  -
62 169 01:33:40 ASSUMPTA CASTILLO CANIZ   Femení Sčniors  - X  -  -
63 233 01:34:21 JORGE MARTÍN  GÓMEZ  Club Erizos Masculí Sčniors  - X  -  -
64 152 01:34:43 BERTA BARALDÉS  HOMS   Femení Sčniors  - X  -  -
65 197 01:34:55 GERARD GIL  CASALS   Masculí Sčniors  - X  -  -
66 145 01:34:57 LAURA  ANDUIG GARCIA   Femení Veterans  - X  -  -
67 317 01:35:02 JORDI VILARRUBLA PUJOL SEABH Masculí Veterans  - X  -  -
68 238 01:35:02 MERCE MILL PONS SEABH Femení Sčniors  - X  -  -
69 319 01:35:02 MARIANO VISA GRAU SEABH Masculí Veterans  - X  -  -
70 290 01:35:16 PAULA RUBIRALTA  PIEROLA  Feréstecs de Copons  Femení Veterans  - X  -  -
71 142 01:37:18 PAU ALFARAS ROVIRA   Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
72 175 01:38:12 SUSANA  DEL VALLE  LIRIA  No Femení Sčniors  - X  -  -
73 213 01:38:14 JOAN JORDI GARCIA   Masculí Mŕsters  - X  -  -
74 210 01:38:20 JUDITH HORCAJADA TORRA   Femení Sčniors  - X  -  -
75 222 01:38:21 ADRIAN LANJARIN ANGUIANO   Masculí Sčniors  - X  -  -
76 209 01:38:33 ADRIANA HIDALGO SÁNCHEZ  Paso a paso  Femení Veterans  - X  -  -
77 220 01:38:41 PAU JOUNOU COMA   Masculí Sčniors  - X  -  -
78 224 01:39:05 ROSA LLOVERAS MORENO   Femení Veterans  - X  -  -
79 295 01:39:20 ALBERT  SALVANS  MOLINA    Masculí Sčniors  - X  -  -
80 275 01:39:32 RAÜL RAMIREZ MEDINA   Masculí Sčniors  - X  -  -
81 286 01:39:42 LLUÍS ROIG TRAVESET Atlčtic Santa Fe Masculí Mŕsters  - X  -  -
82 300 01:40:46 BERTA SELLARČS SELLARČS CB ROSER Femení Sčniors  - X  -  -
83 239 01:41:39 RAMON MIŃAMBRES REBÉS UEU Masculí Mŕsters  - X  -  -
84 313 01:41:53 ENRIC VERDAGUER GENÉ   Masculí Sčniors  - X  -  -
85 221 01:42:02 OLGA  JULIA  ARTEAGA UEU Femení Veterans  - X  -  -
86 217 01:43:05 ENRIC JOU MASDEU   Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
87 144 01:43:06 MARC  ANDREU CANDEL   Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
88 276 01:43:28 ANNA RAMON  GUARDIA   Femení Sčniors  - X  -  -
89 269 01:43:35 XČNIA PIQUER ROSELLÓ ANDONA Femení Veterans  - X  -  -
90 247 01:43:36 MARCOS MORALES AIZPUN ANDONA Masculí Veterans  - X  -  -
91 261 01:43:38 SŇNIA PASCUET VILA Club Atlčtic Santa Fe Femení Sčniors  - X  -  -
92 231 01:43:49 NATALIA MARQUES RODRIGUEZ PRORUNNERS BARCELONA Femení Sčniors  - X  -  -
93 187 01:44:37 PACO  FERNÁNDEZ  GAYOSO  UEU Masculí Mŕsters  - X  -  -
94 129 01:44:39 GUILLEM GONZÁLEZ SÁENZ   Masculí Sčniors  - X  -  -
95 311 01:44:49 ANNA UTGÉS MINGUELL   Femení Sčniors  - X  -  -
96 293 01:44:56 AGNES SALA ESPAR   Femení Veterans  - X  -  -
97 166 01:44:57 LAIA CAMPS COLILLES ETFEM Femení Veterans  - X  -  -
98 141 01:45:05 JAUME ALCARRAZ ESPELTA Club Centre Excursionista Serres del Mestral Masculí Veterans  - X  -  -
99 181 01:45:09 MIREIA ESPUŃES CAPDEVILA   Femení Sčniors  - X  -  -
100 164 01:45:17 SEBASTIŔ BUCHACA GINESTŔ   Masculí Sčniors  - X  -  -
101 292 01:45:34 ROSA MARIA SABARTRÉS GUIX   Femení Sčniors  - X  -  -
102 148 01:45:38 MARC ARNAIZ FONT   Masculí Sčniors  - X  -  -
103 264 01:45:42 ELISABET PERES FONT #IVETunacuraMSD Femení Mŕsters  - X  -  -
104 270 01:45:50 MIREIA PRACHT MONTAMAT INDEPENDENT Femení Veterans  - X  -  -
105 204 01:45:58 GEMMA GUARDIOLA MATONS   Femení Sčniors  - X  -  -
106 258 01:46:00 CRISTINA  ORTONOBES  ALSEDŔ    Femení Sčniors  - X  -  -
107 147 01:46:31 JORDI ARMENGOL FABREGA   Masculí Mŕsters  - X  -  -
108 288 01:48:18 OSCAR ROYUELA  PÉREZ   Masculí Sčniors  - X  -  -
109 241 01:48:46 MARTA MIRAS GALINDO Pyrenean wolves Femení Sčniors  - X  -  -
110 273 01:49:03 CARLES PUBILL TRULLŔ   Masculí Mŕsters  - X  -  -
111 274 01:49:04 JANA PUBILL NADAL UEU Femení Júniors (Sub19)  - X  -  -
112 176 01:49:09 CONXI DIAZ MILLA Dll Gava Mar Femení Veterans  - X  -  -
113 208 01:49:10 ÓSCAR  HEVIA DIAZ   Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
114 186 01:49:42 FRANCISCO FERNANDEZ GARCIA C.E. PI TALLAT Masculí Mŕsters  - X  -  -
115 207 01:50:10 ANNA HERREROS  ANGRILL Esgarrinxats de Vilanova de l’Aguda Femení Sčniors  - X  -  -
116 131 01:50:11 ARNAU ALAY HERREROS ESGARRINXATS Vilanova de l’aguda Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
117 156 01:50:32 JOAN BERENGUER  RIUS  Serres del Mestral Masculí Mŕsters  - X  -  -
118 182 01:50:47 JANA ESTEVE GABRIEL RUNNERS NO LIMITS Femení Xics (Sub15)  - X  -  -
119 159 01:50:48 JOAN BISBAL VIVES CALFONT Masculí Mŕsters  - X  -  -
120 225 01:51:17 ANDRÉS LOBATO ROJAS   Masculí Mŕsters  - X  -  -
121 301 01:53:42 JORDI SENTOLL PUBILL   Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
122 150 01:54:43 ORIOL ARTIGUES GIRALT G.E. SERRALADA Masculí Sčniors  - X  -  -
123 172 01:54:49 SERGI COMPANY CASTELLS   Masculí Veterans  - X  -  -
124 254 01:54:56 ALBERT OBIOLS VIVES   Masculí Mŕsters  - X  -  -
125 179 01:55:40 POL ESPLUGA ESTEVE   Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
126 132 01:55:41 BERNAT  CARRERAS  CALL   Masculí Xics (Sub15)  - X  -  -
127 162 01:56:24 JAUME BOU CARNICER LES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS Masculí Mŕsters  - X  -  -
128 240 01:56:34 JULIO  MIRAMBELL RIBEIRO    Masculí Veterans  - X  -  -
129 256 01:56:36 LISETH  OLIVAS CASTRO   Femení Sčniors  - X  -  -
130 201 01:56:37 JONATAN GRANADO MOLINA   Masculí Veterans  - X  -  -
131 143 01:56:47 RAUL ANDREU VIVES   Masculí Veterans  - X  -  -
132 214 01:56:50 CARLES JOU FERNANDEZ   Masculí Veterans  - X  -  -
133 167 01:57:24 ALEXANDRE CARRERA CASTELLÓ   Masculí Veterans  - X  -  -
134 245 01:57:26 JUDIT MONTOY NADAL   Femení Sčniors  - X  -  -
135 267 01:57:40 SŇNIA PERIZ GONZÁLEZ   Femení Veterans  - X  -  -
136 154 01:57:41 RICARD BARRIGA MORELL   Masculí Mŕsters  - X  -  -
137 279 01:59:01 JOSEP RIBAS SOLSONA   Masculí Mŕsters  - X  -  -
138 189 01:59:13 SILVIA GABRIEL BALAGUERÓ   Femení Mŕsters  - X  -  -
139 321 02:00:44 VICKY ZAMORA SANCHEZ   Femení Mŕsters  - X  -  -
140 243 02:00:47 TERESA MOLINA SANCHEZ Dona Alpina Femení Mŕsters  - X  -  -
141 244 02:00:48 AGNČS  MOLINA  SANCHEZ  Centre excursionista de terrassa  Femení Mŕsters  - X  -  -
142 305 02:04:49 JOSEP SIMÓN  GONZALEZ   Masculí Veterans  - X  -  -
143 174 02:05:59 SUSANA  CRUZ  MARTÍNEZ    Femení Mŕsters  - X  -  -
144 250 02:06:40 ALBERT MORALES PÉREZ   Masculí Sčniors  - X  -  -
145 260 02:06:41 SERGI  PALACIOS  ROJAS   Masculí Sčniors  - X  -  -
146 259 02:07:07 ALBERT  PALACIOS ROJAS   Masculí Júniors (Sub19)  - X  -  -
147 282 02:07:10 ANNA RIPOLL VILANA Club Atlčtic Santa Fe Femení Sčniors  - X  -  -
148 242 02:07:11 PAU MŇDOL MOR Atlčtic Santa Fe Masculí Sčniors  - X  -  -
149 281 02:07:33 LAIA RIBÓ BALASTEGUI UEU Femení Sčniors  - X  -  -
150 296 02:08:07 JOAN SALVÓ  MARTÍNEZ  Cap Masculí Mŕsters  - X  -  -
151 316 02:08:09 IRIS VILŔ MONTSERRAT   Femení Júniors (Sub19)  - X  -  -
152 285 02:11:14 ARIADNA RODRÍGUEZ VERGÉS C.E.Alliberadrenalina Femení Júniors (Sub19)  - X  -  -
153 163 02:03:20 JUDITH BOU  GARCIA G.E. SERRALADA Femení Sčniors  - X  -  -
154 192 02:03:20 NURIA GARCIA BATALLA LES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS Femení Mŕsters  - X  -  -
155 255 02:20:05 MŇNICA  OCAŃA  CABANES  kilian minguet team Femení Veterans  - X  -  -
156 121 02:21:55 DOLORS BOQUET ESTRUCH 0 Femení Mŕsters  - X  -  -
157 304 02:22:14 JAUME SIMON ESPINET   Masculí Sčniors  - X  -  -
158 196 02:24:23 ESTER  GAUCHIA CATALŔ Kraft Entrenament Femení Sčniors  - X  -  -
159 188 02:24:24 AINOHA FORÉS TENA Kraft Entrenament  Femení Sčniors  - X  -  -
160 303 02:24:33 HELENA SIMON ESPINET GASTOUFLE Femení Sčniors  - X  -  -
161 206 02:32:27 SERGI GUIXÉS PRATS Runners no limita Masculí Sčniors  - X  -  -
162 151 02:32:27 ELOI BALLETBŇ GUIXÉS Grup Excursionista d'Oliana Masculí Sčniors  - X  -  -
163 268 02:32:27 PERE PINÓS VILALTA   Masculí Mŕsters  - X  -  -
164 9 02:37:48 SANTIAGO TORRENT LLINAS   Masculí Mŕsters - X  -  -
165 168 02:39:11 MARIA CASTILLEJO CASANOVAS   Femení Veterans  - X  -  -
166 248 02:39:12 VANESA MORALES GUERREIRO Unio Esportiva Espoleta Femení Veterans  - X  -  -
167 280 02:39:14 MARIA RIBERA ALTIMIR  SEABH Femení Veterans  - X  -  -
168 160 02:40:10 ANN BLUCHER ALTONA CLUB PIRINENC ANDORRA Femení Mŕsters  - X  -  -
169 302 02:41:06 SŇNIA  SERRA VALLČS    Femení Mŕsters  - X  -  -
170 165 02:43:56 MARC BULLICH PEREZ   Masculí Veterans  - X  -  -
171 146 02:48:34 JOAN ANGLADA ARUMÍ Centre excursionista Oliana Masculí Mŕsters  - X  -  -
172 262 02:48:35 MONTSERRAT PELÁEZ PORRAS Grup excursionista Oliana  Femení Mŕsters  - X  -  -
173 171 02:49:54 MARIONA CODINA TORELLÓ Grup Excursionista d'Oliana Femení Sčniors  - X  -  -
174 200 02:49:55 MARIA ŔNGELS GRAELL ARXER GEO Femení Veterans  - X  -  -
175 155 02:50:05 NURIA BELTRAN REVERTER   Femení Veterans  - X  -  -
176 184 02:52:07 JUDIT ESTEVE  MARTÍ   Femení Sčniors  - X  -  -
177 320 02:58:10 MONTSE VIURA SOLER Dona Alpina Femení Mŕsters  - X  -  -
178 232 03:00:28 MARIBEL MARTÍ SOTUS   Femení Mŕsters  - X  -  -
179 183 03:00:31 JORDI ESTEVE SARRI   Masculí Mŕsters  - X  -  -
180 226 abandona VERONICA LOPEZ NADAL   Femení Sčniors  - X  -  -
181 253 abandona MAYTE NADAL RUBIO Tarragona Findistes Femení Mŕsters  - X  -  -
182 265 abandona JONATAN PÉREZ LÓPEZ   Masculí Veterans  - X  -  -